مؤسسه تدبر در کلام وحی و سیرۀ ائمۀ اطهار (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشته بودید:

  استاد محترم سلام علیکم

  با کسب اجازه قبلی از جنابعالی پاره ای ازعکس العمل های شاگردان کلاس های تدبر را خدمت شما ارائه میدهم . جملات یاد شده از زبان خود شاگردان میباشد .

  – هنگام شرکت در کلاس تدبر به سبب کسب این موفقیت از جانب خدای متعال سوره مبارکه نصر می خوانم تا وظا یفم یاد آوری شود. ( فسبح ) خدایا  توهیچ نیازی به این موفقیت من نداشتی چقدر زیبا ، نیاز نداشتی و نصیبم کردی پس الحمد لله و استغفرالله .

 –  نزدیک بود به خاطر مسئله ای با همسرم دچار بگو مگو شوم . برنامه این لحظه را از سوره فلق دریافت کردم سوره فلق را خواندم و درمان پناهندگی به خدا را از شر این درد به من یاد آوری کرد .

-همسرم بسیار مرد خوبی است و یکی از بزرگترین نعمت های الهی است هر گاه به او نگاه میکنم سوره قریش را تلاوت نموده و وظیفه ی لحظه نعمت به من یادآوری میشود و سریعا شکر ولی نعمت وپروردگارم را مینمایم .

– به هنگام دیدن چهره ی پدر و مادر از سوره قریش مدد میگیرم و وظیفه ام که اطاعت و بندگی ولی نعمتم میباشد به من یاآوری میشود .

 – در هنگام جمع کردن پول برای کمک به جهیزیه اگر دستم در کیفم نرود سریعا برنامه این لحظه زندگی ام را از سوره ماعون میگیرم سوره ماعون را تلاوت میکنم و میبینم که این درد ناشی از نماز بی روحی است که میخوانم  .

– در خانواده ای که زخم زبان بعضی پول دار ها باعث آزار عده ای بود تدبر سوره همزه مر هم زخم آن ها قرار گرفت .

– به هنگام دیدن فیلم های سینمایی سوره والعصر به بنده برنامه میدهد .

و ……………………………………….  .

بنده ی حقیر در کلاس هایم فراموش نمی کنم که بعد از تدریس سوره مسد چه طور شاگردان شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را از اعماق وجود سر میدادند وبا اعتقاد قلبی که این سخن خدا در کتابش میباشد جلسه را ترک گفتند .

از این که مصدع شدم عذر میخواهم التماس دعا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید