مؤسسه تدبر در کلام وحی و سیرۀ ائمۀ اطهار (ع)

به گزارش کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه ۱۸ تهران  ، جلسه تدبّر در قرآن سطح یک ویژه معاونین و مربّیان پرورشی در روز یکشنبه ۱۳ / ۱۰ / ۹۴ با حضور معاون پرورشی و تربیت بدنی آقای پناه لو آقای ابطحی کارشناس مسئول فرهنگی و هنری حجّت الاسلام اسفندیار در سالن اجتماعات امام رضا علیه السلام برگزار گردید.

در ابتدای جلسه همکاران فرهنگی با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود انزجار خود را از عملکرد آل سعود نسبت به شهادت آیت الله شیخ نمر نشان دادند.

در این جلسه  با حضور همسر شهید محسن فرامرزی از مدافعان حرم، دل نوشته ای در رسای شهید مدافع حرم توسط ایشان قرائت گردید. و در ادامه حجّت الاسلام اسفندیار به تفسیر و تدبّر در سوره مبارکه فجر پرداختند و توضیحاتی را بیان فرمودند و در ادامه جناب آقای پناه لو به بیان اهمّیّت کلاس های تدبّر در قرآن ویژه ی معاونین پرورشی و مربّیان تربیتی پرداختند و در ادامه، برنامه کلاسی سطح دو به سمع و نظر همکاران رسیده شد. در پایان به سه نفر از همکاران محترم که سؤال آیت ا… جوادی آملی ( حفظه الله ) را در دیدار با ایشان به نحو درست پاسخ داده بودند، به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید